Yurtdışında Ucuz Tatil Fırsatı

Yurtdışı tatilleri genellikle çok pahalıya geldiği için tatilcilerin pek tercih ettiği bir tatil türü değildir. Fakat yurt dışı tatillerini çok iyi takip ettiğiniz sürece ucuz fiyatlara yurtdışı tatili etme şansınız vardır. Her ülkenin kendi bayramı var ve her ülkenin kendi turizm akını olduğu tarihleri var. Mesela genellikle hristiyan ülkelerde noel dönemi yoğun hareket olan tarihlerdir. Böyle dönemlerde yurtdışından ülkemize gelen turistlerin yerine bizde oraya turist yolladığımız için çok güzel fiyatlara tatil şansı yakalayabiliriz. Bunun dışında bahar ayları ve işçi bayramı. Bütün avrupada işçi bayramı kutlanıyor ve ülkemize gelen turistlerin uçaklarıyla bizde yurtdışına ucuz fiyatlara gitme şansı yakalıyoruz.

Bunun dışında özel kongrelerde v.s özel günlerde ucuza gitme şansı bulabiliriz fakat dediğim gibi bunun için iyi bir takipçi olmak gerekiyor. Yani benim tavsiyem yakından takip etmek. Yılbaşı dönemleri, aralık başı ve mart nisan ayalrındaki paskalya dönemleri çok ucuza yurtdışı tatili yapma fırsatı yakalayabiliriz.

This entry was posted in Tatil Haber and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>