Lüks Tatil Yerleri

Elimdeki parayı bir kaç günde harcamak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Paranızı elinizden kolaylıkla alabilecek bir çok lüks otel mevcuttur yeterki siz isteyin. En güzel ve lüks tatil yerleri kuşkusuz maldivler, bora bora adaları, filipinlerde bulunan özel adalardır. Peki ama nasıl özel ada bunlar? Hemen cevaplayalım bu adalar üzerinde toplasanız 5 tane bungalow   bulanan özel adalardır. Sanki ada sizinmiş gibi hissetmek isteyenler için bire bir. Onun dışında hem çok ahalı hemde çok ucuz tatil yerleride vardır. Mesela Meksikayı ele alabiliriz. Meksika bazı bakımlardan çok pahalıyken bir diğer bakımdanda çok ucuz olabilmektedir. Bu tür değişik ülkelerdede tatil iyi olabilmektedir.

Bunların dışında israil v arjantin gerçekten lüks ve pahalı tatil yerlerinden bir tanesidir. Çok paranız varsa ve lüks tatil yapmak istiyorum diyorsanız buralarıda tercih edebilirsiniz. Seçim sizin.

This entry was posted in Tatil Haber and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>