Kişiye Özel Tatillerde Hangi Ülkeleri Tercih Etmeliyiz

Öncelikle kişiye özel olsun olmasın tatilde tercih yapılırken temel bazı şeyler vardır. Biz Türkiye olarak milyonlarca kişinin seyahat ettiği bir ülke değiliz. Dolayısıyla dünyanın her yerine Türkiyeden kolaylıkla uçamıyorsunuz veya en azından makul fiyatlara uçamıyorsunuz. Çok bağlantılar yapmanız gerekiyor. Bu tip nedenler bir kere öncelikli olarak yer tutuyor. Kişiye özel tatil denince bizimde ön plana koyduğumuz seçeneklerden de dolayı çifte yönelik başbaşa gidilen ve balayında gidilen tatiller biraz ön plana çıktı yurt dışında. Ön plana çıkan seçeneklerin başında hint okyanusu gelmekte.

Hink okyanusu deyince maldivler, malum orda çekilen kliplerden sonra çok popüler oldu burası onun ardından güney doğu asya. Güney doğu asya derken tayland ve adaları, endonezya ve adaları özellikle bali yine üçüncü sırada hatta kişi sayısı olarak yine birinci sıradada avrupa geliyor. Ama öncelikli olarak kişiye özel tatilde insanların aklına gelen mavı sular, lüks servin geldiği için hint okyasunu birinci sırada yerini koruyor.

This entry was posted in Tatil Haber and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>