Erken rezervasyon 2011

Erken rezervasyon 2011

Erken rezervasyon 2011

Yaza sayılı günler kala başta Bodrum, Marmaris, Kemer ve tabi ki Antalya‘daki oteller erken rezervasyon fırsatlarına çoktan başladı bile. Ocak, Şubat aylarında yerini ayırtanlar %50’ye varan indirimlerden yararlandı ancak siz henüz geç kalmış sayılmazsınız zira hala birçok tatil köyü fırsatlara devam ediyor. Tatil köyleri fiyatları hakkında fazla bilginiz yoksa önce ortalama fiyatlardan bahsedelim. 2011 yaz sezonunda 5 yıldızlı oteller 150 liradan başlıyor. 100 lira – 150 lira arasında 4 yıldızlı ve her şey dahil tatil köylerinde konaklayabilirsiniz. 50-100 liralık bir bütçeyle 3 yıldızlı otellerde ya da apart otellerde, butik otellerde kendinize yer bulabilirsiniz. 30-40 liraya ise birçok pansiyon yer alıyor. Kaliteli pansiyon bulmak önemli. Tatil yerleri ve fiyatları, tatil köyleri fiyatları, Antalya otelleri ve Bodrum otelleri o kadar çok ki iyi araştırmanızı öneririz. Tatil yerleri fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için sizlere az sonra önereceğimiz siteye bir göz atabilirsiniz.

Gelelim 2011 için erken rezervasyon fırsatlarına… Bu fırsatları gazete ilanlarından ya da Tatil Sepeti gibi büyük tatil sitelerindeki vitrin ilanlarından takip edebilirsiniz. Ancak elinizi çabuk tutun zira Haziran ortasına kadar bütün kayıtlar kapanacaktır. Erken rezervasyon 2011 ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat listeleri için sizlere http://www.tatilkoylerifiyatlari.com sitesini öneriyoruz. Herkese bol sağlıklı ve mutlu tatiller dileriz.

This entry was posted in Diğer Oteller and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>