Tatil yerleri ve fiyatları

Tatil yerleri ve fiyatları

Tatil yerleri ve fiyatları

Mayıs sonlarına yaklaştığımız şu günlerde tatilciler çoktan erken rezervasyonlarını yaptırmaya başladı. Hatta öyle duyumlar alıyoruz ki 4-5 ay öncesinden yani Aralık, Ocak’ta erken rezervasyon ile yerini ayırtan birçok kişi varmış. Bu kişiler %50’ye varan indirimlerden yararlanmış oldu ancak siz de geç kalmış sayılmazsınız. Tatil yerleri ve fiyatları o kadar çok ki hala erken rezervasyona devam eden birçok otel mevcut. Başta Bodrum, Marmaris, Kemer, Alanya, Antalya ve Çeşme olmak üzere herkes yaza hazır ancak ekonomik bir tatil yapmak da ayrı bir yetenek zira fiyatlar cep yakıyor. Örneğin kendimizden örnek verecek olursak; geçen sene bayramda bile günlüğü 60 lira olan oteller bu yaz 100 liralık fiyat çekmiş durumda. Bunun sebebini hala çözebilmiş değiliz ancak bu durum tatilcileri pek etkileyecek gibi gözükmüyor zira doluluk oranları şimdiden %60’ı bulmuş durumda. Tatil köyleri fiyatları yüksek bulanlar apart otel, butik otel, pansiyon gibi alternatifleri de tercih edebilir. Muhafazakar tatil yerlerinde ise bir değişiklik yok.

Yazımızın sonuna yaklaşırken Antalya‘dan bahsedelim istedik zira ülkemizin en çok yabancı turist çeken bölgesi burası. Eğlence hayatıyla meşhur Antalya’da birçok otel yaz için indirim fırsatlarına başladı ancak bu indirimleri iyi takip etmelisiniz. Antalya tatil yerleri ile ilgili detaylı bir yazı için sizlere tatil yerleri ve fiyatları konusunda uzman bir site olan http://www.tatilyerlerifiyatlari.net ‘i öneriyoruz. Bu sitede herkes kendi gittiği tatil köyleriyle ilgili yorumlarını paylaşabileceği gibi diğer müşterilerin yorumlarını ve şikayetlerini de okuyabilir. Herkese iyi tatiller diliyoruz.

This entry was posted in Tatil Köyü Rehberi and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>