Ekonomik tatil köyleri ve fiyatları

Ekonomik tatil köyleri ve fiyatları

Ekonomik tatil köyleri ve fiyatları

Bir başka tatil yazısıyla tekrar birlikteyiz. Türkiye’nin ekonomik durumu ortada. Artık herkes her şeyin ekonomiğini, ucuzunu arıyor. Bu uçak biletleri için de böyle, otobüs biletleri için de, beyaz eşya sektöründe de böyle. Ve tabi ki yaza yaklaşırken, en önemlisi tatil ve otel fiyatları için kesenin ağzını açmaya başlayacağız. Bu yazımızda ekonomik tatil köyleri konusundan bahsedeceğiz. Ekonomik tatil otelleri o kadar çok ki, tatile çıkmadan önce iyi araştırmak gerekiyor yoksa kazıklanabilirsiniz zira otel sahipleri fiyatlandırma yaparken gelen her müşteriye yolunacak kaz gözüyle bakıyor. Örneğin geçen sene yaşadığımız bir olaydan bahsetmek istiyorum. Bir otelin fiyatını resmi internet sitesinden araştırdıktan sonra otele gittik ancak sitede yazan fiyat günlük 70 lira iken 100 lira istediler. Daha sonra da “biz sizi turist sandık” diye bahane buldular. Herkese farklı fiyat çeken otelleri önermiyoruz. Ekonomik tatil otelleri deyince akla ilk önce Bodrum, Çeşme, Marmaris, Kemer ve tabi ki Antalya geliyor. Buradaki ucuz oteller ve ucuz tatil fırsatları için iyi bir araştırma yapmak şart. Zira bahsettiğim olay da Antalya’da geçmişti.

Gelelim ucuz tatil fırsatlarına… Şu an fiyatlar 5 yıldızlı otellerde 150 liradan başlıyor. 100 liraya ortalama bir 4 yıldızlı otel bulabilirsiniz, her şey dahil. Daha düşük bütçeler için apart ve butik otelleri öneriyoruz. Ucuz tatil köyleri ile ilgili detaylı bir inceleme ve fiyat listeleri için sizlere bu konudaki en iyi sitelerden biri olan http://www.ekonomiktatilkoyleri.com sitesini öneriyoruz. Bu sitede Türkiye’nin çoğu otel ve pansiyonu hakkında bilgi bulabilir, yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. İyi tatiller diliyoruz.

This entry was posted in Diğer Oteller and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>