Uslan Otel Uludağ

Otel Bilgisi
Uslan Otel’in sunduğu imkanlar sayesinde harika bir tatil geçirebilirsiniz. 52 odası, kaliteli kadrosu ve sunduğu imkanlar sayesinde otelden memnun ayrılacaksınız.
Otel Özellikleri
Otelin 160 kişi kapasiteli ana restoranında sabah, öğle ve akşam yemekleriniz açık büfe olarak servis edilmektedir.
Lobby: Otel binasının giriş katında lobbyde şömine karşısında unutulmaz dakikalar geçirebilceğiniz hoş bir ortama sahiptir. Otelin lobi barı 24 saat hizmet vermektedir.

  • Otelde merkezi ısıtma sistemi, 24 saat sıcak su mevcuttur. Resepsiyonda kasa, lobby katında; mini club, 2 farklı köşede plazma ekranla uydudan yayın, oyun odası (tavla, kağıt, okey), lobby katında kablosuz internet kullanımı otelde sunulan servislerdendir.
  • Otelin kayak odasından kayak sporu ile ilgili her türlü ekipmanları kiralayabilirsiniz. Kayak dersleri alabilirsiniz. Ayrıca otelde konaklayan misafirler kayak ekipmanlarını emanete bırakabilmektedirler.
  • Otelde farklı kapasitelerde tiyatro düzeninde 30 – 50 kişi kapasiteli gün ışığı alan 3 adet toplantı salonu mevcuttur. Uslan Otel aynı zamanda eğitim amaçlı yapılan toplantı otelidir. Eğitim seminerlerine, toplantılara ve konferanslara ev sahipliği yapmaktadır. Salonlar tiyatro, sınıf, blok ve U düzen şeklinde hazırlanabilmekte ve tüm ekipmanları ile hizmet verebilmektedir.

Yiyecek ve İçecekler

Uslan Otel’in 160 kapasitelik ana rostoranında sabah, öğlen ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis verilmektedir. Otelin giriş katında 40 kişilik şömineli balık restoranı bulunmaktadır. Ayrıca lobby barı ve balık cafe&barı mevcuttur.

This entry was posted in Otel Rehberi, Otel Resimleri, Uludağ Otelleri and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>