Kervansaray Uludag Otel

Otel Bilgisi
Kervansaray Uludağ Oteli 10.000m2 alan üzerine 1979 yılında kurulmuş, Uludağ’ın en gözde otelidir. Vermiş olunan hizmet kalitesinin kanıtlanmış olması, oteli vazgeçilmez kılmaktadır.
Otel Özellikleri
Tüm odalar dağ manzaralıdır.
Herkesin damak zevkine hitap eden lezzetli yemekler sabah, öğlen ve akşam açık büfe şeklinde sunulmaktadır. Cafe Pronto terasının pist manzaralı ortamında sıcak şarap ve mangalda sucuk keyfini ve 1100 mt.yükseklikte kayak keyfine biraz ara verip sıcak şarap ve saleplerinizi yudumlayacağınız, yine sucuk- ekmek keyfinden yararlanacağınız Cafe Kartal Yuvasının hoş ortamını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

  • İçkilerinizi Sultan ve Trucula bar’da yudumlayabilirsiniz.
  • Otel’de 250 kişi kapasiteli toplam 4 toplantı salonu bulunur.

Yiyecek ve İçecekler

Konuklarının damak zevkine hitap eden, birbirinden lezzetli yemekler sabah, öğlen ve akşam açık büfe olarak sunulmaktadır. Cafe Pronto terasının pist manzaralı ortamında sıcak şarap ve mangalda sucuk keyfi yaşarken, 2000 metre yükseklikte kayak keyfinin arasında keyifli bir mola verip, sıcak şarap veya sucuk – ekmek keyfinden yararlanacağınız Cafe Kartal Yuvası, siz değerli konuklarına unutulmaz lezzetler sunuyor.

This entry was posted in Otel Rehberi, Otel Resimleri, Uludağ Otelleri and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>