Fırsat Siteleriyle Ucuz Tatil Keyfi

Güzel bir yazı geride bıraktık ve kış aylarına doğru Sonbahar ile adım attık. Peki, bu ne anlama geliyor? Bu, bizim için tatil plânlarının daha yeni başladığı anlamına geliyor. Çünkü ucuz ve gerçekten kaliteli bir tatil yapmak istiyorsanız, tatilinizi kış aylarından plânlamanız çok önemli. Birde fırsat sitelerini takip ederseniz, işiniz çok daha kolaylaşıyor.

1) Yazın İzin Günleriniz Ne Zaman?

Öncelikle yazın hangi ay, hangi günler izinli olacağınızı tam olarak öğrenin. Özel sektörde de çalışsanız, kamuda da yer alsanız bu bilgi çok önemli. Eğer net olarak yazın ne zaman izinli olacağınızı bilirseniz, ona göre daha net hareket edebilirsiniz.

2) Fırsat Sitelerini Düzenli Olarak Takip Edin

Yazın ne zaman izinli olacağımızı yani ne zaman tatile çıkacağımızı öğrendik. Şimdi sıra geldi fırsat sitelerini takip etmeye. Her kış mevsiminde ya da kışın sonlarına doğru fırsat sitelerin mükemmel tatil seçenekleri bulunur. Artık her gün mutlaka internete giriyoruz. İş yerinde, evde, iş çıkışında, telefondan… Bu nedenle bazı temel fırsat sitelerini sık kullanılanlara ekliyoruz. İnternete girerken, her gün bu siteleri de 1-2 kere kontrol ediyoruz. Çünkü bu tür sitelerde büyük tatil fırsatları bir anda çıkar ve kısa süre içerisinde biter.

3) Uçak Biletimizi Ayarlayalım

Yazın ne zaman tatile gideceğimizi öğrendik. Fırsat sitelerini tüm kış takip ettik ve tarihlere uygun bir ucuz tatil fırsatından faydalandık. Şimdi o tarihe uygun bir uçak bileti arıyoruz. Aylar öncesinden uçak biletlerini arar ve belli kampanya dönemlerine denk gelirsek daha iyi olur. Bu nedenle bileti sakın son günlere, haftalara bırakmayın. Erkenden aylar öncesinden alın.

Unutmayın, gerçekten ucuz bir tatilin temelleri kıştan atılır. Eğer kış aylarını verimli değerlendirir, interneti ve fırsat sitelerini doğru bir şekilde kullanırsanız; otelden, uçak biletine kadar her şeyi çok çok ucuza alabilirsiniz.

Tatilcenneti.org olarak ucuz tatil konusunda ki özel sunumlarımızı, rehberlerimizi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

This entry was posted in ucuz tatil. Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>