Vezir Otel Sultanahmet

Oda Görünümleri: 18 standart odası ve 3 aile odası toplamda 21 oda 55 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Direk çıkışlı telefon, duş, wc, televizyon, saç kurutma makinası, uydu yayını, minibar ve klima olarak dizayn edilmiştir.

Yeme ve İçme: Kahvaltı salonu, restorant, lobi bar, teras bar ve bahçe cafesi siz misafirlerinin hizmetine sunulmuştur.

Ulaşım: Sultanahmet mevkiinde bulunan Vezir Otel Atatürk havaalanına 15 km, tramvay hattına 100 m mesafede yer almaktadır.

Genel Özellikler: Vezir Hotel, İstanbul’un kalbi Sultanahmet bölgesindedir. Konum olarak Osmanlı ve Bizans kutsal emanetlerine yürüyüş mesafesinde olmakla birlikte Ayasofya Camii’ne, Sultahahmet Camii’ne Topkapı Sarayı ve Yerebatan Sarnıcı’nada çok kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Spor ve Rekreasyon: İstanbul’un kalbi Sultanahmet bölgesindedir. İki kıtanın buluştuğu mekanda misafirlerine huzur ve konforlu bir konaklama için Vezir Hotel kapılarını sizlere açmaktadır. Ayasofya Camii’ne, Sultahahmet Camii’ne Topkapı Sarayı ve Yerebatan Sarnıcı’na yürüyüş mesafesindedir.

This entry was posted in İstanbul, İstanbul Otelleri, Otel Rehberi, Otel Resimleri and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>