Omer Thermal Hotel

Otel Bilgisi
Afyon’da konumlanmış olan Ömer Thermal Hotel’de evinizden uzaktaki ev rahatlığını bulacaksınız. Otel, sunduğu servisler ve Türk misafirperverliği sayesinde sizlerin güzel bir tatil geçirmenizi sağlayacak.
Otel Özellikleri
430 kişi kapasiteli restaurant yemekli toplantılara, düğün törenlerine ugundur. Her akşam canlı müzik eşliğinde yemeğinizi yerken eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

  • Lobi Bar: Sıca – soğuk içecekler, kokteyller ile hizmetinizdedir.
  • Garden Bar / Ocakbaşı: Romantik ve sıcak atmosferi ile huzurlu dakikalar sunmaktadır.
  • Otelde yarı olimpik kaydıraklı yüzme havuzu, çocuk havuzları, fitness center, bilardo, langırt, masa tenisi, oyun salonu (tavla, okey…), sinema, çocuk parkı, çocuk oyun odası, yürüyüş ve koşu alanları gibi olanaklar hizmetinizdedir.
  • Termal Spa: Otelde termal havuzlar, Türk hamamları, sauna, masaj ünitisi, çamur banyosu ve aroma terapi banyosu gibi olanaklar rahatlamanız için hizmetinizdedir.
  • bayan ve erkekler için 2 ayrı Türk Hamamında kese – köpük ile keyifli saatler geçirebilirsiniz.
  • Masaj Ünitesi: Klasil masaj, ağrı ve stresin giderilmesi, kasların yumuşatılması, bedensel ve ruhsal rahatlamayı sağlayan masajdır. Aroma Terapi Masajı, özel bitki özlü masaj yağlarıyla uygulanır. Bitkisel aromanın sinir sistemi üzerindeki etkisiyle masajın yararını arttırır. Tamamıyla rahatlama ve dinlendirme amaçlı bir türüdür.
  • Anti – Selülit Masajı: Fazla yağ bulunan karın, kalça ve basenlere selülit yağı kullanılarak vurma ve yoğurma tekniği ile uygulanır.

Ömer Thermal Tatil Köyü – Genel Otel Özellikleri

Türkiye’nin coğrafi bölgelerinden üçü üzerinde (Ege, Akdeniz, İç Anadolu) yayılan bir kent, Afyon’da hizmet vermekte olan Ömer Thermal Otel, eski bir yanardağın krateri üzerine kurulu bu bölgede termal mucizesinin sihirini sizlere yaşatmaktadır.

This entry was posted in Afyon Otelleri, Otel Rehberi, Otel Resimleri, Tatil Köyü Rehberi, Tatil Rehberi and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>