İstanbul’lular İçin Hafta Sonu Tatili

İstanbul

İstanbul

İstanbul’un yorucu trafiğinden ve çalışma stresinden sıkıldınız mı? Öyleyse bu hafta sonu kendinize bir iyilik yapın ve aşağıda sizin için derlediğimiz en güzel hafta sonu tatil yörelerinden birine gitmek için hazırlıklara başlayın. Bu yazıda İstanbul’a yakın en iyi tatil yörelerini tanıttık.

İstanbul’lular İçin Hafta Sonu Tatili Ağva

İstabul’un kuzeydoğusunda Karadeniz sahilinde bulunan Ağva, Hafta sonu tatili için en ideal yöre. Eşsiz güzelliği, konaklama avantajları ve damak tadınıza uygun yemekleriyle Ağva’da tüm haftanın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Ağva ile ilgili daha detaylı bilgilere ve görsellere ulaşmak için İstanbul Ağva Hafta Sonu Tatili bağlantısına tıklayın.

Anadolu Kavağı

İstanbul’lular için hafta sonu tatilinin vazgeçilmez duraklarından biri de Anadolu Kavağı. Hem deniz hem de kara yolu ile kolayca varabileceğiniz Anadolu Kavağı muhteşem manzarasıyla ve gezilecek tarihi yerleriyle hafta sonunu en güzel şekilde geçirmenizi sağlayacaktır. Anadolu Kavağı hakkında daha ayrıntılı bilgi için Anadolu Kavağı İstanbul bağlantısını tıklayabilirsiniz.

Garipçe Köyü

Sarıyer’e bağlı Garipçe köyü, özellikle doğa yürüyüşünü seven İstanbul’lular için en uğrak yerlerden biri. Tertemiz havasıyla enerji depolayabileceğiniz bu şirin balıkçı köyü hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için Garipçe Köyü–İstanbul bağlantısına tıklayın.

This entry was posted in İstanbul and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>