Dragos-Park Otel İstanbul

Dragos-Park Otel İstanbul

Dragos-Park Otel İstanbul

Dragos-Park Otel İstanbul

Oda&Detay:Dragos Park Otel eşsiz adalar manzarasına tanık olacak, şık ve konforlu odalarında huzuru bulacaksınız. İkisi tarihi köşk olmak üzere toplam üç binadan oluşan Dragos Park Otel, Adalar manzarasına hâkim Dragos Sahil Yolu’nda, yemyeşil ve sakin bir bahçe içerisinde yer alıyor. Butik otelde, 9 kapanmaz deniz manzaralı, 1 şömineli- deniz manzaralı, 28 adet bahçe manzaralı ve 2 standart olmak üzere toplam 40 oda bulunmaktadır.

Yeme&İçme:Eylül Restaurant, dünya tatları ve dünya müziğinin buluşma noktası. Hafta sonu brunchlarıyla yeni bir güne güzel bir başlangıç yapabilir, öğlen molasının keyfini çıkarabilir ya da akşam yemeğinde gün batımını izleyebilirsiniz. Eylül Restorant’da Türk ve Dünya Mutfağından farklı lezzetlerin tadına varmak, açık havuzu ve sağlık kulübünde form tutmak için denizin bittiği yerde sizi bekliyor.

Toplantı:2 Adet barkovizyonu bulunan toplantı salonu, Dragos Park Otel’in simgesi olan Adalar manzarasıyla, toplantı, konferans ve alternatif organizasyonlarınız için en ideal seçim. 1 toplantı odası (120 max. Kapasite) Tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, TV, bilgisayar, internet, fotokopi, telefon.

Servis&Hizmetler:Oda kahvaltı, kahvaltı salonu, havuz bar, roof bar, restaurant bar, alacarte servis. 200 pax açık, 110 pax kapalı toplam kapasitesi bulunmaktadır. Dragos Park Otel, bahçe ve havuz başında gerçekleştirmek isteyeceğiniz organizasyonlarınızı, farklı seçenekler ve zengin mönüsüyle siz ve konuklarınız için unutulmaz kılmaya hazır. Düğün, nişan, doğum günü ve tüm özel davetlerinizde, denizin ve yeşilin birleştiği Dragos Park Otel havuz başında buluşalım. Dragos Park Otel’de hem dinlenin hem de sauna, buhar odası, wellness ve masaj bölümlerinin bulunduğu sağlık kulübünde yenilenin.

Spor&Aktiviteler:Açık havuz, ısıtmalı havuz, Fin hamamı, sauna, SPA, masaj&Wellness, güzellik ve sağlık merkezi.

Konum:Atatürk Havalimanına 50km, Sabiha Gökçen Havalimanına 25km uzaklıktadır.

Otel Bilgileri: ODA&DETAYLAR: Dragos Park Otel eşsiz adalar manzarasına tanık olacak, şık ve konforlu odalarında huzuru bulacaksınız. İkisi tarihi köşk olmak üzere toplam üç binadan oluşan Dragos Park Otel, Adalar manzarasına hâkim Dragos Sahil Yolu’nda, yemyeşil ve sakin bir bahçe içerisinde yer alıyor. Butik otelde, 9 kapanmaz deniz manzaralı, 1 şömineli- deniz manzaralı, 28 adet bahçe manzaralı ve 2 standart olmak üzere toplam 40 oda bulunmaktadır. SERVİS&HİZMETLER: Oda kahvaltı, kahvaltı salonu, havuz bar, roof bar, restaurant bar, alacarte servis. 200 pax açık, 110 pax kapalı toplam kapasitesi bulunmaktadır. Dragos Park Otel, bahçe ve havuz başında gerçekleştirmek isteyeceğiniz organizasyonlarınızı, farklı seçenekler ve zengin mönüsüyle siz ve konuklarınız için unutulmaz kılmaya hazır. Düğün, nişan, doğum günü ve tüm özel davetlerinizde, denizin ve yeşilin birleştiği Dragos Park Otel havuz başında buluşalım. Dragos Park Otel?de hem dinlenin hem de sauna, buhar odası, wellness ve masaj bölümlerinin bulunduğu sağlık kulübünde yenilenin. YEME&İÇME: Eylül Restaurant, dünya tatları ve dünya müziğinin buluşma noktası. Hafta sonu brunchlarıyla yeni bir güne güzel bir başlangıç yapabilir, öğlen molasının keyfini çıkarabilir ya da akşam yemeğinde gün batımını izleyebilirsiniz. Eylül Restorant’da Türk ve Dünya Mutfağından farklı lezzetlerin tadına varmak, açık havuzu ve sağlık kulübünde form tutmak için denizin bittiği yerde sizi bekliyor. SPOR&E?LENCE: Açık havuz, ısıtmalı havuz, Fin hamamı, sauna, SPA, masaj&Wellness, güzellik ve sağlık merkezi. TOPLANTI&KONFERANS: 2 Adet barkovizyonu bulunan toplantı salonu, Dragos Park Otel’in simgesi olan Adalar manzarasıyla, toplantı, konferans ve alternatif organizasyonlarınız için en ideal seçim. 1 toplantı odası (120 max. Kapasite) Tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, TV, bilgisayar, internet, fotokopi, telefon. KONUM: Açık havuz, ısıtmalı havuz, Fin hamamı, sauna, SPA, masaj&Wellness, güzellik ve sağlık merkezi.

Adres : Sahil Yolu Cad. No:20 – 22 Dragos / Maltepe / Istanbul

Dragos-Park Otel İstanbul

Dragos-Park Otel İstanbul

This entry was posted in İstanbul, İstanbul Otelleri, Otel Rehberi and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>