Dalyan Plaza Otel

Dalyan Plaza Otel

Dalyan Plaza Otel

Otel Bilgileri: Dalyan Plaza Otel İzmir Hava Alanı 80 km, Çeşme 4 km, Deniz kıyısında yer alan otelin 1 kral dairesi, 9 köşe suit, 46 toplam odası ve 112 yatak kapasitesine sahip odalarında internet bağlantısı, uydu tv, split klima, duş, saç kurutma makinası, Direk telefon, suit odalarda minibar mevcuttur. Deniz manzarası izleyebileceğiniz Otel Dalyan Plaza da bulabileceğiniz çamaşırhane, ütü, resepsiyonda kasa, jeneratör, telefonla doktor, bebek bakıcısı, ücretsiz otopark, merkezi klima, merkezi ısıtma, televizyon odası, oyun odası, internet özelliklerdir. Rekreasyon ve Spor aktiviteleriniz için Masaj, gece klübü, açık havuz, çocuk havuzu bulunmaktadır. Fransız Mutfağı&İtalyan Mutfağı ve Akdeniz Mutfağından farklı tatalarla menüler sunan otelin 100 kişilik 1 kapalı restoran, 200 kişilik 1 balo salonu restoran, 350 kişilik 1 açık restoran, havuz bar, sahil bar, restaurant bar. 1 alakart restoran ile güler yüzlü ve deneyimli pesonelleriyle siz misafirlerine hizmet vermektedir. ayrıca iş toplantılarınız ile kongreleriniz için düzenlenmiş 50 kişilik kapasiteli 1 toplantı odası ve flipchart, projeksiyon, ses sistemi, video player, televizyon, fax,Tepegöz, beyaz tahta, projeksiyon perdesi ve modern tesisatlar ile sizlere hizmetvermektedir.

Adres : 4227 Sokak No:23 Dalyankoy / Cesme / Izmir

This entry was posted in 3 Yıldızlı Oteller, Çeşme, Çeşme Otelleri, İzmir, Otel Rehberi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>