Trabzon Uçak Bileti

Özellikle yurt içinde havayolu ulaşımını çok sık tercih eden kullanıcılar, Atlasjet, Onurair, Pegasus Havayolları, SunExpress ve Türk Hava Yolları sitelerini ayrı ayrı dolaşarak bütçelerine en uygun bilet fiyatı bulmak için en az 15 dakika zaman harcarlar. Fakat TRucakbileti.com sayesinde, bu kullanıcılar kendileri için en uygun bilet fiyatına, tüm yurt içi uçak firmalarını tek bir link altında tarayarak saniyeler içinde ulaşıyor, istediği kritere göre filtreleyebiliyor, birbirleri arasında karşılaştırıyor ve satın alıyor.

Trabzon Uçak Bileti Satın alabilmek için yapmanız gereken en doğru yöntem trucakbileti.com adresini tercih edip biletinizi o site aracılığı ile arama yapmaktır.
Türk Hava Yolları Anadolu Jet gibi firmaları bir çatı altında arayabileceğiniz ve biletini online satın alabileceğiniz bir site.
Trabzon Uçak Bileti Satın alabilmeniz için alo bilet hattı numarasından hızlı bir şekilde bilet satın alabilirsiniz.

Trabzon Uçak Bileti İletişim

Trabzon Uçak Bileti İletişim


Alo Bilet Hattı 444 2 302

Trabzon Havalimanı uçuş bilgileri

 • Bulunduğu Şehir: Trabzon
 • Hizmete Giriş Yılı: 1957
 • Havaalanı Statüsü: Sivil
 • ICAO Kodu: LTCG
 • IATA: TZX
 • Trafik Tipi: İç / Dış Hat
 • Yolcu Kapasitesi (yolcu/yıl): 38.300.000
 • Coğrafi Koordinatları: 40°59’K, 39°47’D
 • Rakım: 0031 m
 • Pist Uzunluğu: 2640 m
 • Pist Eni: 45 m/45m/60 m
 • Şehre Yakınlık: 06 km

Trabzon Havalimanı ulaşım:

Otobüs : Trabzon Havaalanından Rize – Trabzon karayoluna çıktıktan sonra duraktan binilen belediye halk otobüsleri ile Atatürk Alanına (Meydan) ulaşabilirsiniz. Otobüs ücreti 0,70 TL dir. KTÜ Kanuni Kampusüne otobüs seferi yoktur. Dolmuş : Trabzon Havaalanından Rize – Trabzon karayoluna çıktıktan sonra duraktan binilen “Havaalanı-Meydan” amblemli dolmuşlar ile Atatürk Alanına (Meydan) kolayca ulaşabilirsiniz. Dolmuş ücreti 1 TL dir. KTÜ Kanuni Kampüsüne dolmuş seferi yoktur.

Trabzon

Trabzon

Trabzon Uçak Bileti, Trabzon Ucuz Uçak Bileti, Trabzon Ucuz Bilet

Trabzon Havalimanı:

Toplam 1.377.244 m² kurulu alanı bulunan Trabzon Havalimanında 9.710 m²`lik Dış Hatlar terminali ve 14.035 m²`lik İç Hatlar terminali olmak üzere toplam 23.745 m²`lik 3.5 milyon Yolcu/Yıl kapasiteli 2 adet terminal mevcuttur. Trabzon Hava Limanında 2640×45 metre boyutunda bir adet pist bulunmaktadır. Türkiye’nin denize paralel tek havalimanıdır. Ayrıca şehir merkezine en yakın havalimanları arasında yer almaktadır. Şehir merkezine uzaklığı yalnızca 6km’dir. Trabzon Havalimanı Yeni İç Hatlar Terminal Binası ve Otoparkı 22.11.2008 tarihinde hizmete girmiştir.

Alo Bilet Hattı 444 2 302
This entry was posted in Diğer, Tatil Rehberi, Trabzon Otelleri and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>