Legend Otel Beykoz Otel İstanbul

Legend-Otel-Beykoz Otel İstanbul

Legend-Otel-Beykoz Otel İstanbul

Oda & Detaylar: Legend Otel , İstanbul’un dağ ve yeşilliklerde çevrili manzarasına sahip Beykozun şirin köylerinden biri olan Cumhuriyet Köyünde yer almaktadır. Kingi Suit, Teras Suit, Corner Suit, Junior Suit, Deluxe Suit, Superior Suit olmak üzere 43 toplam odalı olup, 49 toplam yatak kapasitesine sahiptir.

Oda Özellikleri: Tüm odalarda; İnternet bağlantısı, esspresso Makinası, split klima, direkt telefon, balkon, minibar, kasa, uydu tv, duş, küvet-banyo, banyoda telefon, jakuzi, wc ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Odalar dağ ve bahçe manzaralıdır.

Servis&Hizmetler İnternet bağlantısı, Merkezi klima ve ısıtma, klima ile ısıtma, bahçe, business center, çamaşırhane, ütü, 24 saat oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, bebek bakıcısı, otopark gibi hizmetler sunulmaktadır. Evcil hayvan kabul edilmez.

Spor&Aktiviteler: Serin havalarda ısıtmalı havuzun ılık ortamının keyfini çıkarabilir, yazın sıcağından bunaldığınızda havuz barın özel iklimlendirmeli ortamında serinleyebilirsiniz. Legend Otel de; Açık havuz, kapalı havuz, sauna, masaj, jakuzi, güzellik ve sağlık merkezi, SPA, fitness center, çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

Yeme&İçme: Legend hotel İstanbul, dalından tabağınıza sloganı ile doğa ile iç içe bir bütünlük içersindeki konseptinde sizlere unutulmaz lezzetler sunmayı taahhüt ediyor. Ayrıca otelin bahçesinde yer alan serasında yetiştirdiği organik bitkiler ve taze baharatlar ile hazırlanan geçmişten günümüze Türk mutfağı ve dünya mutfağı (Türk Mutfağı, Fransız Mutfağı, İtalyan Mutfağı) lezzetlerini sizler için özel olarak hazırlanmış menüler eşliğinde Legend hotel İstanbul’daki ziyafetlerinizi unutulmaz kılmayı hedefliyor. Kahvaltı salonu, lobi bar, havuz bar, teras bar. 1 alakart restoran (52 kişi açık) (80 kişi kapalı) restoranı bulunmaktadır.

Toplantı: Her türlü organizasyonlarınız ve toplantılarınız için; 2 adet toplantı salonu (350 max. kapasite), 400 m2 Balo salonu ve 4000 m2 bahçesi bulunmaktadır. Perde, beyaz tahta, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, fax, klima, ışık sistemi, bilgisayar, internet, fotokopi, telefon. Balo Salonu (kapasite 350 pax ), Fuar/Sergi Alanı 396 m2’dir.

Legend-Otel-Beykoz

Legend-Otel-Beykoz

Otel Bilgileri: OTEL AÇIKLAMA: Legend Otel , İstanbul’un dağ ve yeşilliklerde çevrili manzarasına sahip Beykozun şirin köylerinden biri olan Cumhuriyet Köyünde yer almaktadır. Kingi Suit, Teras Suit, Corner Suit, Junior Suit, Deluxe Suit, Superior Suit olmak üzere 43 toplam odalı olup, 49 toplam yatak kapasitesine sahiptir. ODA&DETAYLAR: Tüm odalarda; İnternet bağlantısı, esspresso Makinası, split klima, direkt telefon, balkon, minibar, kasa, uydu tv, duş, küvet-banyo, banyoda telefon, jakuzi, wc ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Odalar dağ ve bahçe manzaralıdır. SERVİS&HİZMETLER: İnternet bağlantısı, Merkezi klima ve ısıtma, klima ile ısıtma, bahçe, business center, çamaşırhane, ütü, 24 saat oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, bebek bakıcısı, otopark gibi hizmetler sunulmaktadır. Evcil hayvan kabul edilmez. EĞLENCE&AKTİVİTE: Serin havalarda ısıtmalı havuzun ılık ortamının keyfini çıkarabilir, yazın sıcağından bunaldığınızda havuz barın özel iklimlendirmeli ortamında serinleyebilirsiniz. Legend Otel de; Açık havuz, kapalı havuz, sauna, masaj, jakuzi, güzellik ve sağlık merkezi, SPA, fitness center, çocuk oyun alanı bulunmaktadır. YEME&İÇME: Legend hotel İstanbul, dalından tabağınıza sloganı ile doğa ile iç içe bir bütünlük içersindeki konseptinde sizlere unutulmaz lezzetler sunmayı taahhüt ediyor. Ayrıca otelin bahçesinde yer alan serasında yetiştirdiği organik bitkiler ve taze baharatlar ile hazırlanan geçmişten günümüze Türk mutfağı ve dünya mutfağı (Türk Mutfağı, Fransız Mutfağı, İtalyan Mutfağı) lezzetlerini sizler için özel olarak hazırlanmış menüler eşliğinde Legend hotel İstanbul’daki ziyafetlerinizi unutulmaz kılmayı hedefliyor. Kahvaltı salonu, lobi bar, havuz bar, teras bar. 1 alakart restoran (52 kişi açık) (80 kişi kapalı) restoranı bulunmaktadır. TOPLANTI: Her türlü organizasyonlarınız ve toplantılarınız için; 2 adet toplantı salonu (350 max. kapasite), 400 m2 Balo salonu ve 4000 m2 bahçesi bulunmaktadır. Perde, beyaz tahta, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, fax, klima, ışık sistemi, bilgisayar, internet, fotokopi, telefon. Balo Salonu (kapasite 350 pax ), Fuar/Sergi Alanı 396 m2’dir. KONUM: Beykoz Cumhuriyet Köy?ünde yer almaktadır.

Adres : / Beykoz / Istanbul

This entry was posted in İstanbul, İstanbul Otelleri, Otel Rehberi and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>