Agaoglu My Resort Hotel

Otel Bilgisi
Ülkemizin en gözde kayak merkezi Uludağ’da yer alma ayrıcalığına sahip olan Ağaoğlu My Resort Otel, hizmet kalitesiyle kayak tutkunlarının vazgeçemeyeceği alternatifleri ile hizmetinizde.Karın sunduğu tüm olanaklardan faydalanmak istiyorsanız ve kış sporlarını seviyorsanız Ağaoğlu My Resort Uludağ tesisimiz, sizler için her türlü imkana sahip.

Otel Özellikleri
Ağaoğlu My Resort Otel’de bir lobi bar, bir eğlence barı ve gece kulübü bulunmaktadır.

  • Tüm snowboard ve kayak ekipmanları, kayak odamızdan kiralanabilmektedir. Ayrıca kayak hocalarımız tarafından gruplara ve kişiye özel kayak dersleri verilmektedir. Ders rezervasyonları için lobideki Kayak Hocaları Desk’inden bilgi alabilirsiniz.
  • 9 toplantı odası,12 ay boyunca hizmetinizde.Toplantı ortamından kopmadan rahatlamak amacı ile vereceğiniz molalarda kullanabileceğiniz fuayeler ve teknik ekipmanlar, sizlerin arzu ettiği sistemde hazırlanacaktır.

Ağaoğlu My Resort – Genel Otel Özellikleri

Ülkemizin en gözde kayak merkezi Uludağ’da yer alma ayrıcalığına sahip olan Ağaoğlu My Resort Otel, hizmet kalitesiyle kayak tutkunlarının vazgeçemeyeceği alternatifleri ile hizmetinizdedir.

Oda Görünümleri

Otel Ağaoğlu My Resort Uludağ 205 Toplam Odalı, 550 Toplam yatak kapasiteli, 2 Kral Dairesi, 5 Delux Odalı, 10 suit Odalı, 2 köşe Odalı, 2 presidential suit, 154 Standart Odalı, 30 aile odası ve Dağ manzarası olan Otelin Oda Özellikleri, direk telefon, minibar, uydu tv, digiturk, kuvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, Suit ve Delux Odalarda jakuzi olarak dizayn edilmiştir.

This entry was posted in Otel Rehberi, Otel Resimleri, Uludağ Otelleri and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>